Planowanie kolejnej ciąży po urodzeniu martwego dziecka

Kiedy moge planowac kolejna ciaze? urodzilam martwe dziecko 38 tyg, Mieszkam w USA i tez tam rodzilam. Okazalo sie ze moje lozysko bylo niedokrwione od ponad 6 tyg przed porodem. Lekarze az do ostatniego dnia uwazali ze moja ciaza przebiega ksiazkowo. Moje dziecko urodzilo sie z ogromna niedowaga. Tutaj jest inny system i nie wiem jakie badania wykonac. W czsie porodu wykonali szereg roznych badan, Na wirusym bakterie chromosomy, Wyniki niczego nie wykazaly, sekcja rowniez. Dziekuje za pomoc.

To się nazywa dystrofia i obumarcie płodu z powodu zmian niedokrwiennych w łożysku,ciąza była żle monitorowana,to powinno być wykryte kilka miesięcy wcześniej,powinnaś być wcześniej hospitalizowana na oddziale Patologii Ciazy.Planować ciążę możesz już 3 miesiące po porodzie.