Planowanie płci dziecka

dziendobry mam pytanie ,wspolzylismy np w poniedzialek a w srode pokazalo sie na tescie sloneczko czyli dzien plodny tylko wten dzien bo wtorek i czwartek juz nic czy jest szansa ze bedzie to dziewczynka dziekuje
ponad rok temu

Witam serdecznie. Na wstępie pragnę zaznaczyć, że zdania na temat planowania płci dziecka na podstawie dni płodnych są podzielone i nie zawsze, mimo odpowiedniego postępowania udaje się urodzić dziecko wymarzonej płci. Nie mniej jednak niektóre źródła podają, że szanse na urodzenie dziewczynki są większe podczas współżycia na samym początku dni płodnych - tak jak w Pani przypadku. W tej sytuacji taka szansa oczywiście istnieje :)