Plastyka pochwy i krocza z powodu wypadania pochwy

Witam 3 miesiace temu mialam plastyke pochwy i krocza z powodu wypadania pochwy ,mialam tez problem z nietrzymaniem dosc czesto moczu,obecnie nie moje wspolzycie jest nie mozliwe praktycznie z powodu ogromnego bolu ,po wizycie lekarz powiedzial ze za wysoko zostalo zaszyte wejscie do pochwy ,jak rowniez mam przepukline,z oddawaniem moczu mam wiekszy problem niz byl,na poprawki boje sie ze znowu cos pojdzie nie tak mialo byc lepiej a jest ze wszystkim gorzej ,co mam robic prosze o pomoc dziekuje

Żeby udzielić odpowiedzi konieczne jest dokładne badanie, znajomośc techniki operacyjnej jaka była zastosowana. Po kilku miesiącach od zabiegu dolegliwości nie powinny występować. Jeśli ma Pani wątpliwości co do swojego stanu i chce Pani jednoznacznej odpowiedzi na swoje pytania poleciłbym Pani konsultację u ginekologa zajmującego się tzw uroginekologią. Przed dalszym leczeniem warto zasięgnąć opinii autorytetu. Jest kilka miejsc w Polsce zajmujących się tą dziedziną medycyny - np. klinika ginek operacyjnej w CZMP w Łodzi, klinika ginek w Lublinie czy klinika ginekologii WIM w Warszawie. To tylko kilka przykładów. Oczywiście - w przypadku jeśli straciła Pani zaufanie do "swojego ginekologa"