Plastyka pochwy po 4 porodach

Witam,mam na imię Katarzyna 31lat.Mam problem z wargami sromowymi.Jestem po 4 ciążach i 2 porodach.Od dłuższego czasu mam problem z pęcherzem i non stop mnie tam ciągle tam swędzi i ciągle łapie jakieś bakterie.Podejrzewam że to przez wargi bo są ogromne i przeskadzają mi podczas stosunków seksualnych.Kiedy mąż prubóje włożyć penisa to bardzo cierpie z tego powodu bo one wchodzą do środka.Mam pytanie gdzie mogę taki zabieg w Kielcach przeprowadzić i czy można na Narodowy Fundusz.Pozdrawiam Kasia

Mikołaj Cyganok

Zabieg o którym Pani wspomina nazywa się Labioplastyką, lecz ze względu na regulamin wewnętrzny Naszego portalu, nie mogę podać nazwy konkretnej kliniki.