Płodność po przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych Vibin Mini

Przez 11 miesiecy brałam tabletki antykoncepcyjne Vibin Mini , od kiedy moge starac sie o dziecko , ? bardzo chciałabym być w ciązy , kiedy wroci mi płodność?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, zaburzenia miesiączkowania mogą utrzymywać się przez kilka miesięcy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych - o dziecko można się jednak starać już bezpośrednio po zaprzestaniu przyjmowania tabletek.