Płynna wydzielina podczas seksu oralnego

Witam! Od ponad roku kocham się z moim partnerem, ma 37 lat, ja mam 36 lat. Podczas zwykłego, tradycyjnego stosunku kończy wytryskiem - białą spermą. Podczas seksu oralnego, wtedy kiedy biorę jego penisa do ust i partner szczytuje, często wydzielina nie przypomina białej spermy tylko jest to jasna, przezroczysta, mało lepka ciecz, słona. Partner twierdzi, że czuje jak by miał wytrysk. Dodam, że byliśmy u urologa, rozwiał kilka naszych wątpliwości. Dlaczego to się dzieje, kiedy biorę penisa do ust? Przecież członek jest w tym momencie w zwodzie, więc nie może to być mocz? Poza tym wydaje mi się, że parter chyba by odczuwał różnicę między wytryskiem a oddawaniem moczu? Proszę o pomoc.

Witam serdecznie! Sperma jest płynną wydzieliną, będącą mieszaniną produktów jąder, pęcherzyków nasiennych, najądrzy, gruczołów opuszkowo-cewkowych oraz gruczołu krokowego. Fizjologicznie nigdy nie jest białym płynem, lecz przezroczystym, w którym znajduje się biała zawiesina, która szybko ulega uwodnieniu, a tym samym odbarwieniu. Wydaje się zatem, ze wszystko przebiega prawidłowo. Na podstawie Pani opisu można również wykluczyć mikcję podczas zbliżenia. Na pewno poczułaby Pani, gdyby partner oddał mocz. Pozdrawiam