Po czym poznać poronienie?

Witam! Chciałam sie zapytać czy mogło to być poronienie. Dostałam okres 09.10 dól brzucha lekko pobolewał. w godzinach popołudniowych poczułam jak cos ze mnie wyleciał. Pobiegłam wiec do łazienki i na podpasce miałam wyglądającą jak wątróbka skrzep i do tego coś mięsistego ukrwionego w przezroczystym woreczku. po paru dniach wyleciał ze mnie kawalek miesa. czy to mogło byc poronienie? Marionka

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych objawów zdiagnozować czy było to poronienie. Teoretycznie jest to jednak możliwe.