Po czym poznać typ cery?

Witam serdecznie. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad typem mojej cery i sprawdzając wszelkie opisy na stronach internetowych nie zdołałam niczego dopasować. Ogólnie nie narzekam na niedoskonałości (pojawiają się sporadycznie) natomiast mam dużo wągrów na nosie a skóra w tym miejscu jak i również w okolicy brwi jest sucha. Proszę o odpowiedź z typem mojej cery i jakie produkty powinnam stosować (w tym podkład)

Dzień dobry,

Bardzo trudno trafnie stwierdzić jaki ma Pani typ cery bez bezpośredniej konsultacji.
W tym celu polecam udać się na wizytę u kosmetologa - obejrzenie twarzy " na żywo" pozwoli dobrać właściwą pielęgnację gabinetową i domową.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Witam można udać się na konsultację do: dermatologa, lekarza medycyny estycznej lub na dermo konsultację do apteki. Specjaliści zbadają skórę, przeprowadzą z Panią krótki wywiad, ewentualnie dobiorą pielęgnację cery.