Po czym sprawdzić czy doszło do przebicia błony dziewiczej?

Witam, wczoraj kochałam się z moim chłopakiem z prezerwatywą. Próbował mnie rozdziewiczyć, nie wszedł do końca tylko trochę, gdyż bardzo mnie to bolało, trwało to zaledwie kilka minut i zauważyliśmy troszkę krwi. Czy cała błona dziewicza została już zerwana? Kolejna sprawa to podczas seksu analnego, zauważyliśmy , że prezerwatywa pękła, nie mamy pewności czy nie pękła ona podczas rozdziewiczenia. Jest możliwość, że zajdę w ciążę? Jestem przed miesiączką, spóźnia się parę dni.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ten ślad krwi to z pewnością oznaka defloracji. Jeżeli prezerwatywa pękła podczas penetracji ryzyko ciąży istnieje. Jeżeli zaś w trakcie stosunku analnego nie ma powodów do obaw. Można dla pewności wykonać test ciążowy w 14 dniu po stosunku.