Po ilu dniach powinnam zrobić test, by był wiarygodny?

Witam,
mam następujące pytanie i bardzo mnie ono męczy, od 3 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne, w czwartek wieczorem współżyłam z chłopakiem, ponieważ w te dni wypadało mi krwawienie z odstawienia, zdecydowałam się połączyć opakowania w celu przesunięcia krwawienia, stosunek był pełny z wytryskiem w środku, dziś pojawiła mi się niewielka ilość jasnobrązowego ciągnącego się śluzu.
Czy może to być oznaka ciąży? Czy powinnam się martwić? Po ilu dniach powinnam zrobić test, by był wiarygodny? Do dnia następnego krwawienia nie dam rady żyć w takim stresie, że jestem w ciąży.
Z góry dziękuję za odpowiedź!

Witam serdecznie!
Jeżeli przyjmowałaś tabletki regularnie, raczej nie ma powodów do obaw. Oczywiście, dla własnego komfortu psychicznego możesz wykonać test ciążowy. Wykonany z moczu powinien być wiarygodny już w 14 dniu po stosunku. Dla zupełnej pewności możesz wykonać test z krwi, którego wiarygodny wynik uzyskasz w 10 dni po stosunku.
Z Twojego opisu jednak wynika, że najprawdopodobniej plamienie było spowodowane niezrobieniem 7-dniowej przerwy.
Pozdrawiam