Po ilu tygodniach wiadomo, że jest się w ciąży?

Czy po dwóch tygodniach od współżycia można już wiedzieć, że jest się w ciąży i mieć poranne mdłości?

Witam serdecznie!
Domowe testy ciążowe dają wiarygodny wynik po 14 dniach od daty ostatniego zbliżenia. Znacznie pewniejsze i szybsze wyniki można uzyskać oznaczając stężenie hormonu beta HCG. Badanie można przeprowadzić w większości przychodni.
Mdłości występują zwykle po 4 tygodniu ciąży, ale nie jest to reguła.
Pozdrawiam