Po porodzie został mi brzuszek - jak mogę w miarę szybko się go pozbyć?

Witam! Mam 29 lat i ważę 55 kg, po porodzie został mi brzuszek, niezbyt ładnie to wygląda, czuję się z tym źle. Jak mogę w miarę szybko się go pozbyć? Nie mam za wiele czasu na ćwiczenia w domu, a chciałabym trochę schudnąć.

29 LAT ponad rok temu

Witam,

nie napisała Pani, jakiego jest wzrostu, dlatego trudno mi określić, czy ma Pani nadwagę, czy też nie. Mimo to, jeśli chce Pani poprawić wygląd brzucha po przebytej ciąży, proponuję ćwiczenia. Sama dieta bez aktywności fizycznej nie przyniesie pożądanych efektów. Na efekty trzeba jednak poczekać - organizm potrzebuje czasu, aby spalić tkankę tłuszczową i przyzwyczaić się do nowego stylu życia.

Polecam pływanie, a także ćwiczenia z naszej strony. Proszę również zapoznać się ze zdrowymi nawykami żywieniowymi i unikać produktów tłustych oraz słodkich, które lubią odkładać się w postaci tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha.

Nauka zdrowych nawyków żywieniowych jest szczególnie wskazana w obecnej sytuacji życiowej, gdy ma Pani dziecko, które powinno czerpać prawidłowe wzorce od Pani.
http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki oraz http://portal.abczdrowie.pl/7-sposobow-na-zrzucanie-wagi-bez-diety

Pozdrawiam