Pobolewanie w dole brzucha w 6. miesiącu ciąży

Witam jestem w 6miesiacu ciazy i nie bylam u ginekologa,gdyz mieszkam za granica,nie jestem tu ubezpieczona a koszty mi na to nie pozwalaja..ruchy dziecka czuje normalnie.czesto mnie pobolewa w dole brzucha np kiedy wstaje z lozka,kiedy sue przekrecam.co to moze oznaczac.mam25lat moja pierwsza ciaza.pozdrawiam

Wielce Szanowna Pani ! Prawdopodobnie jest to zagrożenie porodem przedwczesnym. Tego problemu nie da się rozwiązać przez internet. W Polsce każda ciąża jest ubezpieczona i myślę, że tak samo w Unii Z wyrazami szacunku Marek Bulsa