Pocenie się u dziecka i zgrzytanie zębami po infekcji przeleczonej

syn obecnie ma 2 lata i10 m.Problem trwa od 8 miesięcy.zaczęło się od infekcji leczonej antybiotykiem.2 tyg po tym dziecko miało niedowład lewej nogi trwało to przez kilka godzin.sytuacja powtórzyła się po miesiącu ale tym razem dziecko już mogło na nią stawać i utykało trwało to 4 dni.W szpitalu wszystkie wyniki wyszły prawidłowo. od tego czasu dziecko ma biegunki ,luźne śluzowate stolce.bardzo często łapie infekcje,Jest podejrzenie astmy oskrzelowej,poci się w nocy i zgrzyta zębami. co mu jest

Renata GrzechociĹska

Witam.
Bez bezpośredniego badania i badań dodatkowych trudno postawić przybliżoną diagnozę. Proponuję wykonać posiew kału w kierunku pasożytów i udać się do pediatry. Konieczna jest również diagnostyka u neurologa.
Pozdrawiam