Poczucie winy a natręctwa

Mam takie cos ze wydaje mi sie ze musze sie poswiecic za innych modlic sie za innych dzieki temu oni moge uzdrowiec a jezeli tego nie zrobie to poczesci moge byc temu winna

Dzień dobry.

Modlitwa w jakiejś intencji nie jest niczym niepokojącym. Poczucie jednak, że może mieć Pani wpływ na czyjeś zdrowie lub jego brak, stawia Panią w panteonie bogów, lub osób błogosławionych, bo jedynie oni (jakkolwiek ich pojmujemy) posiadają moc uzdrawiania.
Sugerowałbym konsultację psychologiczną oraz terapię, dzięki której być może pozna Pani źródło przekonania o swojej omnipotencji.

Pozdrawiam.

Proszę Pani,
W opisanej przez panią sytuacji, proponuję skorzystać z konsultacji psychologicznej. Nie ma co zwlekać, podjęcie psychoterapii pomoże Pani przywrócić jakość życia.

Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski