Podejrzenie białaczki u 66-latki

od kilku lat mialam podwyzszone leukocyty do 16 lekarz ogolny wyslal mnie do hematologa ,lekarka hemat powiedziala ze to bialaczka ,bez wykonania badan, a jeszcze wczesniej ogolny wyslal mnie na badanie szpiku , wynik ok.Potem mialam problem z tarczyca i po jodowaniu leukocyty w normie, jednak do 8 miesiacach znowu sie podwyzszyly do 16 , teraz mam lek na niedoczynnosc i wyniki wrocily do normy , czy mam sie obawiac ze to bialaczka , mam 66 lat, pozdrawiam Ewa B.

Witam! Wszystko wskazuje na to, że podwyższony poziom leukocytów ma związek z zaburzeniami funkcji tarczycy. Myślę że nie ma Pani powodów do niepokoju.