Podejrzenie ciąży a negatywne wyniki testów ciążowych

Witam 5 stycznia powinnam dostać okres, cykle miałam w miarę regularne. Zamiast tego pojawił się brązowy śluz przez dwa dni, później zamiast niego pojawił się gęsty, biały śluz z grudkami przez 3 dni a następnie sam biały śluz do tej pory, a jest już 24 styczeń. Robiłam test ciążowy 8, 15 i 22 stycznia, każdy z nich wyszedł negatywny. Pobolewały mnie czasami jajniki i delikatny ból podbrzusza jednak okresu dalej nie ma a moim podstawowym objawem okresu są nabrzmiałe piersi. Współżyję z narzeczonym i nie wiem czy nie jestem w ciąży.

Witam! Trzykrotny negatywny wynik testu ciążowego raczej wyklucza ciążę. Sporadycznie zdarzają się przypadki kilkukrotnie uzyskiwanych wyników fałszywie ujemnych u kobiet, które faktycznie w tej ciąży były. Jeżeli zależy Pani na ostatecznym rozwianiu wątpliwości, może Pani oznaczyć poziom gonadotropiny kosmówkowej w surowicy krwi. Może Pani również umówić się na wizytę u ginekologa, który zbada Panią i potwierdzi/wykluczy ciążę. Opisywane dolegliwości mogą sugerować ciążę, ale na pewno nie są jej objawami pewnymi. Pozdrawiam