Podejrzenie ciąży w 4 miesiące po stosunku

Mam takie pytanie, czy jezeli od czasu zblizenia w ktorym nie doszlo do wytrysku w pochwie minelo juz 4 miesiace wszystkie testy robione byly 3 tygodnie po zblizeniu wszystkie negatywne "okres" występowal objawow nie mam jedynie wydaje mi sie ze delikatnie powiekszyl mi sie brzuch moge byc w ciazy? gdy uciskam czuje jakas kulke z lewej strony a przy mocnym ucisku pulsuje :( negatywne testy w duzej ilosci wykluczaja ciąże?

Lek. Katarzyna Szymczak

Szansa na ciążę jest niewielka. Jednak dla uspokojenia Pani nerwów radze udać się do ginekologa.
Pozdrawiam