Podejrzenie depresji i alkoholizm u męża

mój mąż najchętniej śpi jest olewczy względem pracy mnie i córki twierdzi że pije alkohol po to by nas uszczęśliwić bo wtedy może spałniać nasze jak on to określił zachcianki .a czasem jest człowiekiem do rany przyłóż. kiedyś był człowiekiem pogodnym otwartym na ludzi a teraz jest cały czas z czegoś niezadowolony wydaje mi się że to depresja dodam jeszcze ze niedawno stracił prawo jazdy za punkty i od tego czasu czyli jakiś 3 m przytył 10 kg

Dzień dobry!

Mąż powinien skonsultować się np. w Poradni Zdrowia Psychicznego. Mogą też Państwo wybrać się na konsultację psychologiczną wspólnie.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza