Podejrzenie żylaków a bóle i opuchlizna nóg

Witam mam pytanie boli mnie prawa noga pod lydka nie moge czasami chodzic bo boli mnie noga .i jeszcze jedno na prawej nodze nie lydka tylko druga strona mam jakby spochnieta jakby tluszcz jest zgrubienie nie boli .po lewej stronie mam to smo ale boli mnie rowniez lydka nie Wiem czy to nie zylaki ale w srodku.

Mikołaj Cyganok

Witam! Opisane przez Panią/Pana dolegliwości mogą mieć wiele przyczyn, sugeruję zatem udać się do lekarza rodzinnego, który będzie miał możliwość zebrać wywiad, zbadać Panią/Pana i w razie wątpliwości skierować do dalszej diagnostyki, lub zaplanować ścieżkę terapeutyczną.