Podejrzliwość i fobia u dorosłej osoby

moja szwagierka od soboty zachowuje się dziwnie. chodzi po ciemku do ubikacji bo uważa że ktoś ją obserwuje z lustra, dała mężowi płytę z bajkami i mówi że na niej jest on nagrana. Jak przyszli znajomi to podejrzewała ich o knucie przeciwko niej miała przekonanie że ta osoba jest policjantem a w rzeczywistości nie jest. Zachowuje się jak dziecko pyta się osmioletniej córki o proste rzeczy a mała jest zdziwiona że mama tego nie wie. Niby normalnie funkcjonuje sprząta gotuje.

Psychologia

Dobrze byłoby gdyby skontaktowali się Państwo z lekarzem psychiatrą ponieważ tego rodzaju zachowania mogą być zwiastunem poważnej choroby.

Witam,
Z pani opisu wynika, że szwagierka bardzo dziwnie funkcjonuje. Proponuję skonsultować ją ze specjalistą. To mogą być objawy poważnej choroby.
Pozdrawiam