Podkurczanie nóżek podczas snu u niemowlaka

Dzień dobry. Od dwóch dni mój 3-tygodniowy synek stęka i podkurcza nóżki podczas snu. Karmienie też nie przebiega tak spokojnie jak wcześniej, zdarza się że się pręży, wygina główkę i stęka. Czy mogę prosić o poradę? Nie wiem czy powinnam udać się do lekarza. Dodam tylko że mały nie płacze i że karmię tylko modyfikowanym mlekiem. Dziękuję bardzo za poradę. Wioletta
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Każde budzące niepokój u rodziców zachowanie dziecka, powinno być skonsultowane z lekarzem pediatrą.