Podobne pasmowate zmiany niedodmowo włókniste widoczne

Prosze o wyjaśnienie. Badanie kt: niewielkie zmiany włókniste u podstawy lewego segm.IX i V. podobne pasmowate zmiany niedodmowo włókniste widoczne są w obrębie segm. X i V u podstawy płuca prawego. Zrost oplucnowy w segm.V prawym. Drobne zwapnienia w ścianie tchawicy obu oskrzeli głównych oraz lewych oskrzeli dolnoplatowych.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na obecność włóknistych zmian w w obrębie płuc. Zmiany mogą mieć podłoże pozapalne. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.