Podrażnienie wokół pępka a AZS

Przez ostatni czas około 2 miesięcy odczuwam podrażnienie wokół pempka , głownie odczuwam to przy potrąci ręka o brzuch lub koszulka , ból jest porównywalny do zdartej skory na łokciu , wokół pempka czasem czerwony suchy skąd jak by od otarcia , w dzieciństwie miałem atapowe zapalenie skory czy to moze być powiązane czy to jakieś podrażnienie ??

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, zmianę powinien zobaczyć dermatolog. Może być ona spowodowana zarówno fizycznym uszkodzeniem skóry, jak i procesem alergicznym.