Podróż motocyklem dwa tygodnie po zabiegu łyżeczkowania

Witam Jestem 2 tygodnie po zabiegu łyżeczkowania macicy (ciąża obumarła 9t). Pytanie. Czy bezpieczne jest, że wyruszę w podróż 250km na motorze? Czy jazda na motorze czymś grozi (chodzi o stan macicy, jajników)? Dodam, że mam torbiel na jajniku lewym i od 3 dni dokucza mi lekki ból tego jajnika. Pozdrawiam

Jesli ma Pani torbiel jajnika, to wstrzasy podczas jazdy moga doprowadzic do skrecenia sie jajnika, co wymaga natychmiastowej pomocy medycznej. Proponowalbym wyleczyc sie najpierw