Podskórna wysypka na czole

Mam na czole taką jakby podskórną wysypkę koloru skóry, i nie moge sie jej pozbyc próbowałam już wszystkieg...wysypka jest mała ale za to na całym czole
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jedyne co mogę zasugerować to reakcja alergiczna na składnik pożywienia, zastosowany kosmetyk lub substancję pochodzącą z chemii gospodarczej. Można doraźnie wypróbować leki p/uczuleniowe np Alertec. Warto udać się także do dermatologa.

Witam,
trądzik zaskórnikowy, zaskórnki sa zamknięte i treść z gruczołów łojowych nie ma punktu wyjścia robi się kaszka. Proszę spróbować:
1. piling azelac
lub
2. piling glikolowy
lub
3. piling migdałowy
w gabinecie kosmetycznym
Pozdrawiam