Podwyższona liczba limfocytów

Witam :) co może oznaczać podwyższona liczba limfocytów: % LIMFOCYTÓW 48.9 · % 19.0-48.0 % LIMFOCYTY 55 · % wart.ref.: 19 - 48 % oraz obniżona liczba : NEUTROCYTY 1.71 ‚ 10^3/ul wart.ref.: 1.8-7.7 x10^3/ul GRANULOCYTY 39 ‚ % wart.ref.: 40 - 74 % Dodam że są to wyniki 17 letniej kobiety, dodam że choruje ona na hashimoto bierze euthyroks 50 i celiakie i czy te wyniki mogą być nie w normie właśnie przez te choroby czy mam się martwić ? będę wdzięczna za odpowiedź

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, wyniki badań krwi interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne oraz PEŁEN wynik badania. Proszę skonsultować wyniki z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.