Podwyższona temperatura a ryzyko ciąży

Stosowałam anty medinette 2,5 miesiąca,niestety musiałam przerwać ze względu na złe samopoczucie stosowałam z powodu trądziku, jestem teraz w 31cyklu6dni spoznienia a nigdy tak nie miałam, zaczełam badanie swojego cyklu i jest dosyc dziwny temp cały czas od rana utrzymuje sie na 37,1/ 37,5, wieczorem mdlosci,dodam ze 1,3,4 wspolzyłam bez zabezpieczen, zauwazylam ze czasami czuje sie jakbym byla ciagle mokra tyle sluzu,w srodku jakby tam bylo wszystko rozpulchnione,dodam ze robiłam juz 3 testy.

Witam! Jeśli 3 testy dały wynik ujemny w terminie spodziewanej miesiączki, prawdopodobieństwo ciąży w tej sytuacji jest znikome. Brak miesiączki najprawdopodobniej jest wynikiem zaburzeń hormonalnych. Warto jednak wybrać się do ginekologa, który przeprowadzi bezpośrednie badanie i jednoznacznie wykluczy możliwość ciąży.