Podwyższona temperatura ciała a zapłodnienie

Witam Cy temperatura kształtująca się od 39,98-37.2 od dnia owulacji do 7 dnia po owulacji może oznaczać ze doszło do zapłodnienia?czy utrzymywanie się takiej temperatury do dnia okresu może oznaczać ciąże?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wartości temperatury nie wykluczają ciąży. Bez wątpienia jej też nie potwierdzają. Sugeruję wykonanie testu ciążowego.