Podwyższona temperatura ciała i ból w boku

dziękuję za odpowiedż ,niestety nie znalazłam przyczyny ,byłam w szpitalu porobiono badania morfologiczne ,rtg kręgosłupa i usg jamy brzusznej robiłam prywatnie, ale nic nie wskazały .W szpitalu powiedziano że bóle w boku to nerwobóle . Mam poza tym ciągle czerwoną twarz . Temperatura około 37 nadal się utrzymuje . Mam początki menopauzy, ale o podwyższonej temp. nie słyszałam w jej trakcie . pozdrawiam serdecznie

Witam! W związku z rozregulowaniem równowagi hormonalnej organizmu w trakcie menopauzy temperatura ciała może ulegać wahaniom i nieznacznie się podwyższać. Nie jest to powód do niepokoju.