Podwyższona temperatura ciała po okresie przy luteinie

Witam serdecznie Chciałabym zapytać, czym może być spowodowana podwyższona temperatura ciała utrzymująca się o okresie? Od dłuższego czasu obserwuję swój cykl i zawsze temperatura spadała - teraz jest inaczej. Dodam jeszcze ze nie współżyłam, a od 5 miesięcy biorę luteinę (od 19 do 25 dnia cyklu) w celu uregulowania okresów. Pozdrawiam!
ponad rok temu

Witam,
Szkoda, że nie napisała Pani jakie rzędu jest podwyższenie temperatury. Może być ono związane z zaburzeniami gospodarki hormonalnej, w związku z którymi przyjmuje Pani hormony jak i z samym stosowaniem luteiny.