Podwyższona temperatura i zaparcia a ciąża

Współżyłam z chłopakiem ponad trzy tygodnie temu pod koniec miesiączki, która trwała 7 dni. Niestety pękła nam prezerwatywa i obawiam się, że mogę być w ciąży. Mam temperaturę ciała 37.1 i do tego mam zaparcia. Czy to możliwe że jestem w ciąży? Nie mam wzmożonego apetytu ani nudności, jednak ze strachem obserwuje swój brzuch. Dodam, że jestem przed miesiączką i strasznie się boje, że mi się ona spóźni.

BoĹźena Zych

Witam,
przedstawione przez Panią objawy nie pozwalają wnioskować o ciąży. Proszę wykonać test ciążowy (pozwala on na wykrycie ciąży już w 8-10 po stosunku płciowym) oraz skonsultować się z ginekologiem. W związku w w/w objawami zalecam równiez kontakt z lekarzem POZ.