Podwyższona temperatura przy tabletkach Kontracept

Witam mam 18 lat i od pół roku biorę tabletki antykoncepcyjne "Kontracept". Miesiączka wystepuje regularnie, problem w tym ze od 3 miesięcy źle sie czuje ciagle jestem zmeczona chce mi sie spać mam codziennie podwyższoną temperature , również urosły mi piersi i podbrzusze zrobiło sie twarde i znacznie urosło . Czy to moga być oznaki ciąży . Oczywiście współżyje .

Przy najmniejszych wątpliwościach co faktu ewentualnej ciąży powinna Pani wykonać test ciążowy. To najszybciej rozwiałoby Pani wątpliwości. Objawy jakie Pani podaje nie są charakterystyczne ani dla ciąży ani dla żadnej innej jednostki chorobowej.