Podwyższone limfocyty i bilirubina

Witam, mam wszystkie wyniki w badaniu w normie poza podwyższonymi limfocytami 3,92 tys/µl norma:1,00 do 3,50 oraz podwyższoną Bilirubinę całkowitą 1,21mg/dl norma: 0,30 do 1,20. Brak jakichkolwiek objawów, jedynie węzeł chłonny przy żuchwie lekko powiększony od jakichś 15 lat, jestem alergikiem odczulam sie co miesiac, zażywalem miesiac omeprazol, odstawiony 2 dni temu, badania robione dzis...prosze o interpretacje wyników...pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, wyniki badań krwi interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne oraz PEŁEN wynik badania. Proszę skonsultować wyniki z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.