Podwyższone limfocyty i monocyty

O czym moga swiadczyc podwyszone limfocyty i monocyty w rozmazie krwi? Limfocyty u mnie : 48 (norma 20-45) monocyty u mnie 9 (norma 3-8). Reszta morfologii, OB, CRP w normie. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli nie ma Pani/Pan żadnych niepokojących objawów, to podane wyniki możemy uznać za prawidłowe. Proszę pamiętać, że nie każde odchylenie od normy jest wynikiem patologii.