Podwyższony poziom AST a domięśniowe zastrzyki testosteronu

Witam.Jakie moga byc przyczyny podwyzszonego AST 60.9 , ALT 146.7 , GGTP w normie 38.Alkocholu nie spozywam od grudnia zeszlego roku.Po operacji co dwa tygodnie od 2002 roku dostaje domiesniowo zastrzyki TESTOSTERONU.Czy to moze byc przyczyna.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Warto także wykonać badanie kontrolne USG jamy brzusznej. Dodatkowo nalezy wspomnieć o wirusowych chorobach wątroby które warto wykluczyć.