Podwyższony poziom erytrocytów

Witam mam podwyższony poziom erytrocytów - 10,0 w moczu i bilirubinę całkowitą 21,20. a także minimalnie MPV 10,8. Lekarz przepisał mi essentiale forte na bilirubinę. W jaki sposób mogę obniżyć erytrocyty, żeby nie miało to wpływu na powtórne wyniki badań, muszę za 9 dni zrobić kolejne badania i muszą być dobre, gdyż staram się do pracy do wojska.

Witam serdecznie. Liczba erytrocytów jaka Pan/Pani podaje jest dość znaczna. Nie można bagatelizować takich objawów. Warto zgłosić się do hematologa by ustalić przyczynę tej znacznej nadkrwistości.