Podwyższony poziom neutrofili i kreatyniny u 84-latki

co może oznaczać podwyższony poziom-neutrofile%,wynik-71,a norma wynosi 40-70,zwracam się z prośbą o informację czy to jest jakiś problem poważny?,poza tym podwyższona jest-kreatynina-wynik 1,00,a norma wynosi-0,50-0,90,dodam że osoba ma 84 lata i jest kobietą

Witam - jaka jest wartość bezwzględna liczby neutrofili? Wynik procentowy niewiele wnosi, jeśli tylko on jest nieprawidłowy w stopniu który pani podaje to nie traktowałbym tego jako istotne klinicznie. Na podstawie wyniku kreatyniny powinien być wyliczony wskaźnik GFR i to on jest najważniejszy, sugeruję konsultację z lekarzem rodzinnym