Podwyższony poziom testosteronu i nieregularne miesiączki a starania o ciążę

Dzień Dobry! staramy sie o dziecko ale niestety nic nam nie wychodzi. Mam podwyższony testosteron i nieregularne miesiączki (czasami nawet trzy miesiące brak) Mój lekarz ginekolog zalecił mi abym dwa miesiące sprawdzała temperaturę! Czy postępuje słusznie nie powinien dać mi czegoś na zbicie testosteronu czy powinnam zmienić lekarza ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza oraz udać się na wizytę kontrolną w umówionym terminie.