Podwyższony wskaźnik RF

wiek 1955 r., kwinki białe 3,8-4,0, rf-156 obecnie 32,0, tsh-1,880 norma 0,4-4,0, bóle stawowe rąk, stóp, kręgosłupa, kolan.

ponad rok temu

Szanowna Pani, szczerze pisząc, nie bardzo rozumiem, jakiej odpowiedzi Pani oczekuje ode mnie. Przesłane wyniki wskazują na schorzenie reumatyczne (podwyższony wskaźnik RF, czyli czynnik reumatoidalny). Schorzenie to (zapewne zresztą już rozpoznane i leczone, na co wskazuje obniżający się wynik RF) nie stanowi przedmiotu rozważań na stronach www.abcbialaczka.pl.