Pogarszanie stanu chorej na nowotwór kości

moja mama ma stwierdzony nowotwór kosci od pół roku lezy..ale ostatnie tygodnie byly straszne nie poznaje nikogo ciagle spi malo je .niewiem co dalej czy to bardzo sie pogorszylo czy jakies przeżuty

Nie wiem o jakim nowotworze kości Pani mówi i czy był to rzeczywiście nowotwór pierwotny kości ( w tym wieku prawie nie występujący) czy raczej przerzuty do kości nowotworu zlokalizowanego gdzie indziej , proszę wezwać na wizytę domową lekarza z Rejonu , zż