Pogorszenie wzroku i wady wzroku

Witam. Mam pytanie w związku z pogorszeniem się mojego wzroku. Otóż moja wada to - 1,5 i - 2,5. Dużo pracuje przy komputerze i dużo też czytam. Ostatnio mój wzrok się pogorszył, gdyż z własnego zaniedbania i wygody nie noszę okularów. Chciałabym się dowiedzieć czy przy takiej dużej wadze wzroku jest możliwa laserowa korekta? Na jakich warunkach się ona odbywa i czy jest bezpieczna?

Witam,
wada -1,5 i -2,0 nie jest jeszcze dużą wadą.
Laserową korekcję wzroku może Pai wykonać, zabieg jest obarczony pewnym ryzykiem działań niepożądanych (np. suche oko).

Powinna Pani zasięgnąć opinii okulisty, który dokona badania ostrości wzroku i zaproponuje odpowiednie postępowanie.

pozdrawiam