Pogrubiona błona maziowa ze śladami wysięku

USG wykazało " pogrubiona błona maziowa ze sladami wysięku oraz drobnymi zwapnieniami typu III w kaletce podbarkowo-ponadramiennej. Niewielki gesty wysiek do pochewki scięgna głowy m dwugłowego ramienia. W obrebie guzka większego brzeżnie nadżerki na obszarze 17x3mmm. Ściegon m nadgrzebieniowego niejednorodne w części centralnej ognisko uszkodzenia o wym 6x2mm bez cech przerwania całkowitego. Co mam zrobić ból nasila się w nocy na przepisany nimesil nie reaguje pozatym mam problemy z zoładkiem

Taki wynik USG wskazuje na liczne zmiany zwyrodnieniowo-zapalne w zakresie układu kostno-stawowego barku. Leczeniem powinien zająć się ortopeda. Zapewne konieczny będzie odpowiedni dobór leków nie tylko ogólnie, doustnie, ale też podawanych dostawowo, miejscowo oraz odpowiednia rehabilitacja (głównie zabiegi rehabilitacyjne).