Pojawianie się skrzepów w trakcie okresu

witam :) pisze bo niepokoi mnie pewien fakt zwiazany z miesiaczka mianowicie chodzi o skrzepy wystepujace podczas okresu. Nie jest to jakas mega bolaca czy przeszkadzajaca sprawa odczuwam swego rodzaju dyskomfort. przed ciaza nigdy czegos takiego nie mialam po ciazy tez jakos nie bylo z tym problemow ale od jakiegos czasu znaczy moze od okolo 4 miesiecy owe skrzepy robia sie coraz wieksze dzis.np wielkosci malego palca u reki czy powinnam udac sie na konsultacje ??? pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że z powyższymi objawami najlepiej udać się do ginekologa. Aby określić ewentualne dolegliwości konieczne jest badanie lekarskie.