Pojawienie się nowych pieprzyków na skórze

CZy jeśli pojawiły mi się nowe pieprzyli powinienem zgłość się do lekarza, czarne, małe 2 mm, kilka sztuk 5-10 na torsie (plecy i brzuch, boki) mam 32 lata palę papierosy, cera ciemna nie opalam się na słońcu

Proszę udać się do dermatologa, który powinien ocenić znamiona i zadecydować o obserwacji czy też leczeniu chirurgicznemu.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg