Pojawienie się okresu w czasie brania tabletek antykoncepcyjnych Naraya

witam mam pilne pytanie biorę tabletki naraya od ponad roku w zeszłym miesiącu nowy blister rozpoczęłam 2 dni po czasie w tym miesiacu z blistra zostały mi 4 tabletki i dostałam okres nie wiem czy mam je nadal brać do konca i zrobic 7 dni przerwy czy znowu bedzie okres i potem znowu kolejny blister prosze o pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuję nie robić w tym cyklu przerwy pomiędzy opakowaniami.