Pojedyncze krostki wyglądające jak po ugryzieniu

Witam Od kilku tygodni mam na nogach pojedyncze krostki wygladajace jak po. ugryzieniu przez komara,teraz wychodza nastepne -na kolanach,rekach dodam ze swedzi to jak diabli'dostalam jakis lek odczulajacy, ale nie dziala,bede wdzieczna za pomoc Joanna

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety bez badania nie można się wypowiedzieć czym powyższe zmiany mogą być. Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę zgłosić się do dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.