Policykliczna lita masa w usg szyi
USG SZYI W MIEJSCU WYCZUWALNEGO ZGRUBIENIA PO LEWEJ STR, SZYI UWIDOCZNIONO POLICYKLICZNĄ LITĄ MASE WLK,41NA42NA 25MM-ZMIENIONY WĘZEŁCHŁONNY,TU,W ODRĘBIE OBECNY PRZEPŁYWY NACZYNIOWE CO TO JEST

MĘŻCZYZNA, 55 LAT ponad rok temu
Czym jest sepsa?
Witam Pana,
Opisana zmiana wymaga dalszej pilnej diagnostyki, celem ustalenia ostatecznego rozpoznania. Powinien mieć Pan jak najszybciej wykonaną biopsję opisywanej w usg zmiany, a w razie potrzeby na zlecenie lekarza badania dodatkowe, m.in. badania laboratoryjne i rtg klatki piersiowej.
Z poważaniem,
Marek Derkacz