Polipy jelita cienkiego w wyniku kolonoskopii u 55-latki

ze względu że mam bóle całego ciała jak mam szansę robię sobie różne badania,wczoraj miałam kolejną kolanoskopię wynik; Polipy [grudki chłonne] jelita cienkiego [D13.3].Guzki krawnicowe odbytu[182.2]

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Guzki krwawnicowe odbytu to potoczne hemoroidy. A propos polipów jelita cienkiego - bez wątpienia zostały pobrane do badania. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą gastroenterologiem, który prowadzi Pani diagnostykę/leczenie.