Położenie wkładki domacicznej Nuvaring

Witam, od 4 lat stosuje wkładki nuva ring, jestem mamą 2 dzieci, które rodziłam "siłami natury:" i mam jedno pytanie. Czy jest to możliwe, że podczas stosunku wkładka wsunęła się głebiej do wnętrza macicy? bo nie wyczuwam jej palcem??proszę o szybką odpowiedż. boję się że wpadła gdzieś dalej i już jej nie wyciągnę...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma takiej możliwości, by NuvaRing przesunął się do wnętrza macicy. Bardziej prawdopodobne jest, że krążek wypadł na zewnątrz.